KTO SME - Agentúra Rigorozky

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

KTO SME

  • Sme tím profesionálnych poradcov v oblasti vzdelávania a výskumu, spracovateľov (autorov, zhotoviteľov) a korektorov podkladov k záverečným prácam. Väčšina z nás sa venuje tejto práci na plný úväzok, niektorí popri inej práci, sú medzi nami učitelia, vedci, doktorandi, tútori, korektori, profesori a nezávislí akademici a autori.  Všetci máme 10 až 15-ročné skúsenosti, nikto z nás nie je čerstvý absolvent.

  • Poskytujeme poradenské a jazykovo-korektorské služby pre študentov, vedcov, agentúry, firmy, webové portály a samosprávy. Pripravujeme podklady k záverečným prácam, školíme, konzultujeme, oponujeme, jazykovo korigujeme, pripravujeme prezentácie, články, vedecké postery, rešerše, dotazníky, pomáhame s výskumom, analyzujeme dáta, pripravujeme na obhajobu, realizujeme výskumy, prieskumy, analýzy. 

  • Pomáhame zanezprádneným a tvorivo neskúseným. Všetko robíme v medziach zákona. Pomocnú ruku podáme každému, koho odmietol školiteľ, komu sa vyskytol zdravotný alebo iný problém znemožňujúci ukončiť vzdelávanie, kto študuje popri zamestnaní a pod. Účel použitia zhotovených podkladov či realizácie služieb neskúmame.   

  • Snažíme sa byť iní ako naša konkurencia, nerobiť "pásovú výrobu", z objednávok si vyberať a venovať sa každej do posledného detailu. Ponúkame veľa nadštandardných služieb, osobný "VIP" profesionálny prístup a výnimočnú kvalitu našich výstupov. 

  • Vieme zabezpečiť nielen kreativitu a originalitu, ale aj priaznivú cenu a to vďaka systému spolupráce s našimi spracovateľmi a korektormi, ktorí sú ďaleko motivovanejší ako u konkurencie. Ak nájdete ešte lacnejšie ponuky, buďte, prosím, opatrní. Môže ísť o podvodníkov, plagiátorov či nezodpovedných študentov. 

  • Kto má záujem o slušný "nadštandard" a spoľahlivé dodanie, vie, že sa môže na nás kedykoľvek spoľahnúť. Práve z toho dôvodu máme svoju stálu klientelu. Na kvalite našich služieb a cenovej dostupnosti si dávame záležať a na tom staviame aj našu budúcnosť. Nie sme totižto zástancovia "rýchlych zárobkov", veríme, že "pomaly zájdeme podstatne ďalej". Našou snahou je byť pre každého klienta tým najvhodnejším riešením.   

  • V segmente vzdelávania a výskumu pôsobíme úspešne už šiesty rok. Začínali sme s portálmi napisemezavas.sk a diplomovky-bakalarky.sk postupne sme portfólio našich služieb rozšírili o copywriting a písanie vedeckých článkov. Dnes sa špecializujeme na náročné projekty, predovšetkým na podklady pre rigorózne a dizertačné práce, ale vieme sa "vrátiť" aj k menším zákazkám, ak sa dohodneme na cene. 

  • Vlastníme už viac ako 10 portálov, ktoré oslovujú ročne tisícky zákazníkov, ktorí sa ocitajú v rôznych stresových situáciách a nevedia sa pohnúť bez patričného "know-how" ďalej. My ten stres preberáme na seba. Pomáhame a to nás napĺňa! 

Zažite to spolu s nami!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky