FAQ - Agentúra Rigorozky

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

FAQ

... alebo najčastejšie otázky

AKÝ JE OBVYKLÝ POSTUP?

Napíšte nám, zavolajte alebo rovno pošlite nezáväznú objednávku, prípadne vyskúšajte náš e-shop s ponukou služieb pre študnetov, vedcov, agentúry, firmy či samosprávy. Takto sa dozvieme o Vašom dopyte, budeme vedieť o aké služby máte záujem, do kedy a v akom rozsahu (počet strán, slajdov, hodín, mailov) ich potrebujete zrealizovať. Je tu priestor aj pre bližší opis Vašich požiadaviek a pre jednoduchú identifikáciu úrovne spracovania/ kvality (teda do akej hĺbky treba ísť). 

Objednávku Vám potvrdíme správou na Vašu e-mailovú adresu a do niekoľkých hodín Vám dáme vedieť, či sa jej niekto môže v uvedenom čase venovať. Dohodneme sa na cene, termínoch a spôsobe realizácie (neformálna anonymná e-mailová dohoda, zmluva o dielo, záväzná objednávka a pod., možností je viacero, nechceme klientom "zväzovať ruky". Po záväznom potvrdení Vašej objednávky Vám sprostredkujeme kontakt na vybraného poradcu (spracovateľa/ korektora), ktorý sa Vám začne ihneď venovať. 

Všetko dodávame zvyčajne po častiach (2 až 4 termíny sú optimum), rovnako i platby sú rozdelené na 2-4 paušálne platby/ zálohy (čiže platíte 2-4 x 50-25 % z ceny, vždy vopred na číslo účtu Vášho poradcu). O postupe prác budete priebežne informovaní. Komunikujete už priamo s Vašim poradcom a to prostredníctvom e-mailu, ak s tým obe strany súhlasia, tak aj telefonicky.  

KTO VLASTNE STE?

Ak očakávate zodpovednosť, kontrolu, istotu, perfektnú profesionálnu prácu a súčasne cenovú dostupnosť, ste tu správne. Združujeme skúsených spracovateľov, korektorov a školiteľov, špecialistov, ochotných sa podujatať tých najväčších odborných výziev. Spracujú Vám akúkoľvek tému z ktoréhokoľvek odboru, opravia akýkoľvek text a poradia s akýmkoľvek odborným či akademickým problémom. Sme to najlepšie, čo sa na trhu s poradenstvom v oblasti vzdelávania a výskumu za posledné roky "vykryštalizovalo" a sme tu pre Vás už siedmy rok. 

Náš tím tvoria vedci, učitelia, profesori, doktorandi, nezávislí odborníci a tútori, korektori a spracovatelia podkladov k záverečným prácam. Pomáhame časovo zaneprázdneným a tvorivo neskúseným. Združujeme elitu, na ktorú sa môžete obrátiť s akýmkoľvek problémom, či už sa týka vedeckého článku, záverečnej práce, štatistiky, výskumu, monografie alebo iba referátu či slohu. 

Dokážeme Vám pomôcť s čímkoľvek, od zarovnania a korektúr, cez sofistikované štatistické analýzy, až po grafické vyhotovenie vedeckého posteru. Dostanete presne to, čo potrebujete, na špičkovej úrovni a za primeranú cenu. 

Dbáme o kvalitu poskytovaných služieb a naše dobré meno. Preferujeme iné hodnoty ako konkurencia, nepodľahli sme vidine rýchleho zisku, ideme si vlastnou cestou a nežiadúcim trendom "zjednodušovania" sa úspešne vyhýbame. Opovrhujeme veľkovýrobou, plagiovaním, lacnými reklamnými trikmi. Aby sme poskytovať naše služby na špičkovej úrovni, neberieme si toho veľa, spomedzi objednávok si vyberáme. Máme zabehnutý systém spolupráce, ktorí nám umožňuje poskytovať primeranú cenu, nie vysokú, ale ani úplne nízku. Ide o duševnú činnosť, ktorá má svoju cenu. Tí, ktorí sa popálili na extrémne lacných ponukách, vedia prečo sa na takýchto službách šetriť neoplatí. Veľmi nízke ceny sú už znakom amaterizmu, často podvodu, podceňovania vlastných schopností. Originalita, kvalita a precíznosť si vyžadujú nielen čas, ale aj finančnú motiváciu, ktorú my našim spracovateľom vieme garantovať. Práve preto sa snažia ďaleko viac, ako v spracovatelia v iných firmách.

NAPÍŠETE MI PRIAMO ZÁVEREČNÚ PRÁCU?

Pripravovať priamo záverečné práce nie je legálne, nemohli by sme to robiť a to ani s vedomím, že to bude využité len ako určitá časť tohto diela. Takže to, čo Vám napíšeme, sú len "podklady", ale ak nám dodáte aj požiadavky na určitú formálnu úpravu, môže zhotovený výstup vyzerať akokoľvek. Účel použitia "podkladov" (či už sú to rešerše, grafy, analýzy) nezisťujeme, niektorí klienti ich využijú do vedeckých článkov, monografií, niekto chce len hlbšie preniknúť do určitej problematiky (eurofondy, podnikateľské plány, určitá metodika a technika), je to jednoducho na etickej a právnej zodpovednosti samotného objednávateľa, my len využívame právo podnikať v tom, čo nie je zakázané. Nevieme rozlíšiť a nerozlišujeme, či je náš klient študent, alebo podnikateľ. 

MÁM NÁROK NA VRÁTENIE PEŇAZÍ?

Na vrátenie peňazí má nárok každý klient, každého berieme ako spotrebiteľa, ktorý, ak nie je s niečím spokojný, ani po opakovanej oprave, môže žiadať o vrátanie už uhradenej ceny. Nárok vzniká pri "neodstrániteľnej vade" v zmysle podmienok používania portálu. Zakladáme si však na minimálnom množstve reklamácií a na kvalite výsledku, spokojnosť zákazníka je naša priorita. Máme spomedzi konkurentov najmenej reklamácií, spravidla okolo 2-4 %, inde je to omnoho viac. Úpravy sa realizujú už priebežne.  
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky